Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
понеділок - неділя
з 8:00 до 18:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Первинна профспілкова організація працівників ОНАХТ


Член президії обкому Профспілки
Голова ППО ОНАХТ, член Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, член Президії та голова секції вищої школи обкому Профспілки
к.т.н., доцент
Страхова Тетяна Василівна,
ауд. А-127,
тел. 712-41-25

Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ) має давню і славну історію й нині входить до числа найкращих вищих навчальних закладів України.

Академія – визнаний лідер у наукових дослідженнях і підготовці висококваліфікованих інженерних кадрів для харчової, зернопереробної, нафтопереробної, холодильної галузей, сфери ІТ-технологій, ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

В академії функціонує 5 науково-навчальних інститутів, які об´єднують 12 факультетів.

Здійснюється професійна підготовка фахівців за рівнями бакалавр (20 напрямків), спеціаліст і магістр (40 спеціальностей), працює аспірантура (21 спеціальність) і докторантура (7 спеціальностей).

Предметом особливої гордості ОНАХТ є науково-технічна бібліотека. Її фонди налічують понад 1 мільйон 100 тисяч примірників книг, підручників, монографій та понад мільйон електронних видань. Бібліотека містить раритети і водночас сучасні видання, електронний каталог, є доступ до бібліотек інших навчальних закладів та світових асоціацій.

Сьогодні в академії працюють 104 доктори наук, 388 кандидатів наук (або відповідно до Закону України «Про освіту» докторів філософії).

Ті, хто стає на шлях викладацької діяльності, обов´язково додатково навчаються протягом двох років у Вищій школі викладацької майстерності. Це чи не перший досвід у нашій країні серед вищих навчальних закладів. Після такого навчання майстерність, кваліфікація та досвід молодих викладачів зростають буквально на очах.

Щороку в академії проводиться 10 міжнародних конференцій. У них беруть участь фахівці не тільки з України, а й з багатьох країн світу. Це свідчить про міжнародне визнання наукових шкіл ОНАХТ. Цьогоріч міжнародний німецький сертифікаційний центр підтвердив високий рівень менеджменту в академії та дав сертифікат ISO 9001-2008.

12 корпусів, оснащених навчальними та науковими лабораторіями з унікальними обладнаннями, сучасний обчислювальний центр, 16 наукових шкіл зі світовими іменами, практика на провідних підприємствах не тільки Одеського регіону і країни, а й за кордоном, ярмарки вакансій та гарантована можливість працевлаштування – це яскраве підтвердження того, що в ОНАХТ створено всі умови для здобуття якісної вищої освіти.

Сьогодні ми всі стали свідками якісних перетворень у системі харчування студентів, викладачів і працівників, підвищується якість страв і послуг. На черзі – організація занять з практичної підготовки спеціальності технології харчування та більш широке залучення студентів до роботи навчально-виробничого комбінату харчування.

Окрім того, в академії вирішено питання проживання та відпочинку студентів: до їхніх послуг 8 гуртожитків, санаторій-профілакторій, літні спортивні-оздоровчі табори – «Дружба» на березі Чорного моря та «Південний Буг» у с. Саврань.

В Інституті культури й мистецтв можна здобути другу освіту гуманітарно-культурологічного напряму, у студентському клубі є можливість приєднатись до творчих колективів. А популярність художньої самодіяльності наших студентів уже давно вийшла за межі академії. Конкурси КВК, «Міс академія», «Вечір першокурсника» та інші культурно-розважальні заходи популярні серед студентської молоді всього міста. Відвідування музеїв, виставок, театральних вистав теж стало традицією.

Одеська національна академія харчових технологій визнана найкращим ВНЗ України за підсумками міжнародно-іміджевої програми «Визнання року – 2012», здобула перемогу в номінації «Лідер у сфері освіти», в рейтингу популярності людей і подій Півдня України «Народне визнання – 2013», Золоту медаль в номінації за «Профорієнтаційну роботу» серед молоді на XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар´єра» та багато інших відзнак.

Первинна профспілкова організація ОНАХТ – це впливова громадська організація, що об´єднує в своїх рядах понад 2000 працівників і більше 300 непрацюючих ветеранів академії.

Пріоритетним напрямком роботи профкому є захист трудових, соціально-економічних, правових інтересів працівників. Своїх цілей профком домагається шляхом переговорів, укладення колективного договору, угод в інтересах колективу.

У складі профспілкової організації 29 профбюро та 122 профгрупи інститутів і факультетів, кафедр, відділів, служб, коледжів. У різні роки профком працівників очолювали Г.Г. Цибульський, В.С. Кутаров, В.І. Науменко, С.В. Соловйова. З 1989 року профком очолює доцент Тетяна Василівна Страхова.

Профспілкова організація продовжує кращі традиції профспілкового руху, застосовує сучасні форми і методи захисту законних прав та інтересів трудового колективу і кожного члена профспілки. Постійно тримаючи в полі зору питання заробітної плати, пенсій та інших виплат, профспілковий комітет бере активну участь у всіх заходах, що проводяться на галузевому рівні – підготовці звернень до Президента України, Кабінету Міністрів України, до депутатів Верховної Ради, в акціях протесту, зустрічах з представниками органів влади.

Профспілка впевнена, що фундаментом забезпечення якості освіти є зростання добробуту працівників освіти, а соціальний діалог – це найбільш ефективний метод захисту інтересів працівників освіти і науки, молоді та ветеранів.

Адміністрація академії та профспілковий комітет в рамках соціального партнерства взаємодіють з багатьох напрямків роботи. Висока ефективність такої взаємодії визначається тим, що голова профкому є членом Вченої ради, ректорату, головою Ради із заохочення та нагородження працівників, головою комісії з оздоровлення та соціального страхування.

У рамках виконання колективного договору профком повною мірою використовує свої права при розподілі навчального навантаження по групах кафедр, матеріального заохочення працівників, формуванні штатів, кошторисів, визначенні режиму роботи. Спільними зусиллями адміністрації та профкому через колективний договір впроваджено гарантії з оплати праці в нічний час, за понаднормову роботу, роботу у важких і шкідливих умовах, додаткові відпустки за ненормований робочий день, видачу миючих засобів, молока, спецодягу. Згідно положень колективного договору видається матеріальна допомога працівникам у разі хвороби, народження дитини, а також ветеранам Великої Вітчизняної війни, інвалідам, одиноким матерям. Починаючи з 2007 року згідно з колективним договором адміністрація перераховує профкому кошти на культурно-масову і спортивно-оздоровчу роботу. Це дало можливість значно поліпшити вказані напрями роботи профкому.

Профком організовує масові відвідування театрів, туристичні поїздки, виділяються кошти на придбання путівок до санаторіїв, на оздоровлення дітей в оздоровчому таборі «Знамя», надається фінансова підтримка спартакіаді працівників з таких видів спорту як дартс, стрітбол, кульова стрільба, плавання, шашки, міні-футбол, волейбол, настільний теніс. Профспілковий комітет здійснює постійний громадський контроль над створенням безпечних і нешкідливих умов праці, над своєчасним проведенням атестації робочих місць і медичних оглядів, встановленням пільг і компенсацій.

Активна взаємодія адміністрації та профспілкового комітету дає можливість оперативно і ефективно вирішувати питання, що відносяться до сфери діяльності профспілкової організації.

Склад профспілкового комітету працівників ОНАХТ
станом на 01.04.2019 р.

КОМІСІЯ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ


п/п
Прізвище, ім´я, по-батькові Місце роботи, посада Аудиторія,
телефони
1 Страхова Тетяна Василівна - голова Кафедра технології зберігання зерна, доцент, голова профкому вул. Канатна, 112; А-127, А-125,
роб. 712-41-25; 12-26
2 Бойченко Валентина Дмитрівна Кафедра харчової хімії, інженер 1 кат. вул. Канатна, 112; Дх-319 ,
роб. 712-40-12
3 Ольховська Вікторія Василівна Механіко-технологічний коледж, викладач вищої категорії вул. Чорноморського козацтва, 12,
роб. 723-80-10
4 Яковлева Ольга Юріївна Кафедра холодильних установок і кондиціювання повітря, старший викладач вул. Дворянська, 1/3, к.35, к.265,
роб. 720-91-20,
720-91-60

ПРАВОВА КОМІСІЯ


п/п
Прізвище, ім´я, по-батькові Місце роботи, посада Аудиторія,
телефони
1 Соколова Оксана Петрівна - голова Кафедра прикладної математики і програмування, асистент вул. Канатна, 112; В-315;
роб. 712-40-36
2 Біленька Ірина Ремівна Кафедра технології ресторанного і оздоровчого харчування, доцент вул. Канатна, 112; А-142;
роб. 712-40-57
3 Дмитренко Лариса Дмитрівна Кафедра технології зберігання зерна, доцент вул. Канатна, 112; Б-424;
роб. 714-87-02
4 Решта Сєнтябріна Петрівна Кафедра готельно-ресторанного бізнесу, доцент вул. Канатна, 112; Дх-132,
роб. 712-41-53
5 Саламатіна Світлана Єгорівна Кафедра готельно-ресторанного бізнесу, доцент вул. Канатна, 112; Дф-300,
роб. 712-42-59, 12-36

КОМІСІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ


п/п
Прізвище, ім´я, по-батькові Місце роботи, посада Аудиторія,
телефони
1 Сахарова Зінаїда Миколаївна - голова Кафедра безпеки життєдіяльності, старший викладач вул. Канатна, 112
В-321,
роб. 712-40-98,
роб. 10-98
2 Гордієнко Лариса Леонідівна Кафедра менеджменту і логістики, доцент вул. Канатна, 112; А-103,
роб. 712-41-52,
роб. 724-86-88
3 Калініна Світлана Йосипівна Гуртожиток № 7, паспортистка вул. Тіниста, 9/11;
роб. 68-10-72, 0964087535
4 Тімофєєв Віталій Вікторович Відділ програмного забезпечення та комп’ютерного сервісу, провідний інженер вул. Дворянська, 1/3, к.105,
роб. 720-91-97
5 Бабенко Ольга Юріївна Відділ охорони та управління господарством, сторож вул. Канатна, 112; корпус Б,
роб. 712-40-04, 10-04

КУЛЬТУРНО-МАСОВА КОМІСІЯ


п/п
Прізвище, ім´я, по-батькові Місце роботи, посада Аудиторія,
телефони
1 Савушкіна Ольга Олександрівна - голова Кафедра прикладної математики і програмування, завідувач лабораторії вул. Канатна, 112; В-308;
роб. 712-40-36
2 Струк Світлана Миколаївна Навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти, старший інспектор вул. Канатна, 112; А-144,
роб. 712-40-63, 10-63
3 Нікул Ольга Миколаївна Гуртожиток № 5, завідуюча вул. Канатна, 106;
роб. 712-42-02
4 Перель Наталія Миколаївна Коледж нафтогазових технологій,інженерії та інфраструктури сервісу, завідуюча навчально-методичної лабораторії вул. Левітана, 46а,
роб. 784-70-02
5 Лобода Ірина Олексіївна Кафедра інформаційних технологій та кібербезпеки, інженер вул. Дворянська, 1/3, к.229, к.270,
роб. 720-91-14,
720-91-44

ЖИТЛОВО-ПОБУТОВА КОМІСІЯ


п/п
Прізвище, ім´я, по-батькові Місце роботи, посада Аудиторія,
телефони
1 Шевченко Любов Михайлівна - голова Кафедра електромеханіки та мехатроніки, завідуюча лабораторією вул. Канатна, 112; В-211,
роб. 712-40-51, 10-51
2 Сологуб Наталія Олександрівна Навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти, технік 2 категорії вул. Дворянська,1/3, к.104,
роб. 720-91-74
3 Кліменко Ольга Георгіївна Коледж промислової автоматики та інформаційних технологій, викладач вищої категорії вул. Гоголя,16,
роб. 723-60-86
4 Синько Наталя Геннадіївна Відділ охорони та управління господарством, комендант корпусу А вул. Канатна, 112; Б-424а;
роб. 712-40-43
5 Долинська Олена Олександрівна Кафедра маркетингу, підприємництва і торгівлі старший лаборант вул. Канатна, 112; А-341, 343;
Р. 712-41-03, р.11-03

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВА КОМІСІЯ


п/п
Прізвище, ім´я, по-батькові Місце роботи, посада Аудиторія,
телефони
1 Фінєєва Віра Аристархівна - голова Відділ нормативно-технічного забезпечення та метрології провідний, інженер вул. Канатна, 112;
А-147,
роб. 712-41-30
2 Брудницька Оксана Вікторівна Відділ програмного забезпечення та комп’ютерного сервісу, інженер вул. Дворянська, 1/3,
к.105;
роб. 720-91-84
3 Семирозум Надія Володимирівна Відділ кадрів, інспектор вул. Канатна, 112; А-113,
роб. 712-42-62, 15-62
4 Мішина Тетяна Олександрівна Кафедра обліку і аудиту, старший лаборант вул. Канатна, 112; А-301;
роб. 712-42-99
5 Ємонакова Оксана Олександрівна Кафедра біоінженерії і води, доцент Вул. Канатна, 112;
Дх-215, р.712-41-63

РЕВІЗІЙНА КОМІСІЯ


п/п
Прізвище, ім´я, по-батькові Місце роботи, посада Аудиторія,
телефони
1 Коркач Ганна Володимирівна - голова Кафедра технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчо концентратів, доцент вул. Канатна, 112; Дф-214,216;
роб. 712-41-44
2 Євдокимова Галина Йосифівна Навчально-методичний центр забезпечення якості вищої освіти, методист вищої категорії вул. Канатна, 112; Дх-230,
роб. 712-42-68
3 Павлик Валентина Улянівна Бухгалтерська служба, провідний бухгалтер вул. Канатна, 112;
А-124;
роб. 712-42-91

КОМІСІЯ З ТРУДОВИХ СПОРІВ


п/п
Прізвище, ім´я, по-батькові Місце роботи, посада Аудиторія,
телефони
1 Решта Сентябрина Петрівна – голова Кафедра готельно-ресторанного бізнесу, доцент вул. Канатна, 112;
Дх-132
роб. 712-41-53
2 Базутова Тетяна Володимирівна Відділ кадрів, начальник вул. Канатна, 112;
А-114
роб. 712-42-48
3 Монтік Петро Миколайович Кафедра електромеханіки та мехатроніки, завідувач вул. Канатна, 112;
Б-216
роб. 712-41-51
4 Соколова Оксана Петрівна Кафедра прикладної математики і програмування, асистент вул. Канатна, 112;
В-315
роб. 712-40-36
5 Савушкіна Ольга Олександрівна Кафедра прикладної математики і програмування, завідуюча лабораторією вул. Канатна, 112;
В-308
роб. 712-40-36
6 Іванова Яна Василівна Бухгалтер профкому вул. Канатна, 112;
А-125
роб. 712-41-25

ЗВІТИ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ ОНАХТ

Організаційна структура первинної профспілкової організації
станом на 01.04.2019 р.

1. Комісія соціального страхування та оздоровлення

 • проводить роботу з підготовки до відкриття та проведення відпочинку на базі відпочинку та дитячому оздоровчому таборі «Знамя»;
 • розподіляє путівки між факультетами (підрозділами) та затверджує розподіл на засіданні президії профкому працівників;
 • взаємодіє з вищими та первинними за підпорядкуванням профспілковими органами;
 • контролює виконання розподілу путівок до оздоровчих та лікувальних закладів;
 • допомагає профспілковим бюро в організації роботи їх оздоровчих комісій;
 • виконує рішення профспілкового комітету працівників академії;
 • здійснює навчання профспілкового активу оздоровчих комісій факультетів, коледжів, підрозділів;
 • проводить оформлення лікарняних листків з тимчасової втрати працездатності та інших виплат згідно законодавства;
 • веде і постійно уточнює списки ветеранів війни, праці та Збройних сил;
 • здійснює заходи по наданню необхідної матеріальної допомоги працівникам та ветеранам, які її потребують;
 • надає інформацію про роботу комісії засобам масової інформації.

2. Правова комісія

 • турбується про соціальний та правовий захист працівників, пенсіонерів, які є членами нашої профспілки;
 • бере участь в роботі по укладанню колективного договору між працівниками та адміністрацією академії та перевіряє стан його виконання;
 • здійснює облік та опіку соціально-незахищених категорій працівників, що звертаються до неї;
 • роз´яснює права та захищає інтереси членів профспілки під час виникнення конфліктів;
 • відслідковує накази по виплаті заробітної плати, матеріальної допомоги, надбавок, премій, їх відповідність діючому законодавству;
 • допомагає членам профспілки в отриманні безкоштовної юридичної допомоги.

3. Комісія з охорони праці

 • контролює дотримання адміністрацією законодавства про робочий час, вихідні дні, про відпустки, про охорону праці жінок та підлітків;
 • перевіряє законність застосування понадурочних робіт;
 • перевіряє стан техніки безпеки та виробничої санітарії на робочих місцях, виробничих дільницях, проводить заходи по влаштуванню здорових та безпечних умов праці; бере активну участь в підготовці та виконанні масових заходів з охороні праці;
 • бере участь у підготовці та перевірці виконання угоди з охорони праці, а також перевіряє використання коштів, які виділені на проведення заходів з покращення умов праці;
 • контролює організацію та якість інструктування та навчання робітників безпечним прийомам роботи.

4. Культурно-масова комісія

 • бере участь в роботі з підготовки культурно-масових заходів для працівників та їхніх дітей;
 • організовує працівників на відвідування культурологічних, освітніх, розважальних заходів;
 • організовує новорічні вистави та інші святкові заходи для дітей працівників;
 • бере участь в роботі з підготовки спортивно-масових заходів для працівників та їхніх дітей;
 • організовує відвідування спортивних секцій;
 • організовує змагання між командами факультетів та коледжів.

5. Житлово-побутова комісія

 • веде контрольний список працівників, які перебувають на обліку для отримання квартири;
 • перевіряє роботу пунктів побутового обслуговування працівників та студентів академії;
 • контролює умови харчування працівників і студентів.

6. Організаційно-масова комісія

 • оформляє профспілкову документацію профкому працівників, допомагає профспілковим бюро факультетів, інститутів, технікумів, підрозділів в організації роботи організаційно-масових комісій;
 • здійснює підготовку та проведення профспілкових зборів та конференцій;
 • взаємодіє з вищими та нижчими за підпорядкуванням профспілковими органами;
 • контролює виконання рішень профспілкового комітету працівників академії;
 • здійснює навчання профспілкового активу факультетів, інститутів, коледжів, підрозділів;
 • контролює взяття та зняття з обліку членів профспілки;
 • контролює збір профспілкових внесків від членів профспілки академії;
 • турбується про соціальний та правовий захист профспілкових активістів;
 • надає інформацію про роботу профспілкового комітету засобам масової інформації.

Розгорнута структура первинної профспілкової організації ОНАХТ

29 профбюро інститутів, факультетів, підрозділів та коледжів, 122 профгрупи.

Профбюро навчально-наукового технологічного інституту харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова

Профбюро навчально-наукового інституту холоду, кріотехнології та екоенергетики ім. В.С. Мартиновського

Профбюро навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна

Профбюро навчально-наукового інституту комп’ютерних систем і технологій «Індустрія 4.0» ім. П.М. Платонова

Профбюро механіко-технологічного коледжу

Профбюро коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій

Профбюро коледжу нафотгазових технологій, інженерії та інфрастуктури сервісу

Профбюро Відділу управління

Профбюро Відділу забезпечення життєдіяльності

Звіт первинної профспілкової організації ОНАХТ за 2018 рік

Нормативна база профспілки працівників ОНАХТ

Оздоровлення працівників ОНАХТ на 2019 рiк

Зразки заяв для працівників ОНАХТ

Комплексна програма «ЗДОРОВ´Я»

Колективний договір на 2017-2020 роки

Змiни та доповнення 2018 рiкВідгуки та пропозиції просимо надсилати на e-mail адресу: profcom-sp-onaft@ukr.netКонференція трудового колективу


Профспілкові конференції ППО ОНАХТ


Конференція трудового колективу


Зустріч профспілкових лідерів області з ректором


Проведення новорічного свята в академії


В театрі 800 працівників ОНАХТ


Колектив ОНАХТ в Музкомедії


Белая акация


Кінбурнська коса


Почаївська лавра


Екстрім


Екскурсія Чернівці - Кам'янець-Подільський