Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
понеділок - неділя
з 8:00 до 18:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Новини / події / оголошення


25 березня 2020

Дорогі друзі!

Covid-19 підступний ворог, який вже спричинив багато жертв, забирає час та руйнує наші плани і економіку. Ми не можемо його ігнорувати. Тільки перемогти. Для цього потрібні воля, залізна самодисципліна, дотримання санітарних вимог і цілеспрямована робота! Карантин це не відпустка, це особливий період роботи! В Одеській національній академії харчових технологій ще з 2014 року запроваджено дистанційну складову для здобуття вищоі освіти. З 12 березня ми запровадили дистанційні методи в управління академією.

Шановні колеги, сподіваюсь, що час карантину Ви віддасте роботі. Для цього потрібен чіткий план роботи на кожен тиждень. Працюйте за комп'ютерами також дотримуючись санітарних норм. Якщо після закінчення карантину хтось поскаржиться, що йому не вистачило часу зробити науковий огляд, узагальнити результати досліджень, написати статтю, або оновити лекції та методичні матеріали, я не повірю. Я розумію, сам відчуваю, як прикро не мати можливості спілкуватися один з одним.

Я радію, коли Академія наповнена робочим гаміром, коли темп бурхливого життя гальмує і прискорює час! Я вірю, що скоро всі негаразди минуть. Ми повернемося до звичайного життя. Але ми вже будемо іншими. Ми краще будемо цінувати час і один одного, нашу роботу і можливості творчо розвиватися!

Ректор, Богдан Єгоров.