понеділок - неділя

27 січня 2020

Оголошується набір слухачів на курси підвищення кваліфікації для технологів, начальників виробничо-технологічних лабораторій, ст. лаборантів хлібоприймальних і зернопереробних підприємств

Консалтинговий центр Науково-дослідного інституту Одеської національної академії харчових технологій оголошує набір слухачів на курси підвищення кваліфікації для технологів, начальників виробничо-технологічних лабораторій, ст. лаборантів хлібоприймальних і зернопереробних підприємств, які відбудуться: з 02 березня по 12 березня 2020 року за програмою: «Технологія зберігання і переробки зерна» за напрямом 181 – «Харчові технології»

Лекції, практичні та лабораторні заняття проводитимуть висококваліфіковані та досвідчені викладачі кафедр технології зберігання зерна, біохімії, мікробіології та фізіології харчування, технологічного устаткування галузі та охорони праці в сучасних, спеціалізованих лабораторіях ОНАХТ.

Передбачено розглянути наступні питання:

• Характеристика зерна як об'єкта післязбиральної обробки і зберігання;
  • Відбір проб зернової продукції та олійних культур;
  • Організація техніко-хімічного, біохімічного і мікробіологічного контролю оцінки якості зерна та продуктів його переробки;
  • Визначення показників якості відповідно до національних і міжнародних стандартів (ДСТУ, ISO та ін.);
  • Технічні умови і експрес аналіз зернової продукції;
  • Сучасний стан технології і техніки сушіння зерна;
  • Сучасний стан, перспективи та основні напрямки розвитку елеваторної промисловості в України;
  • Організація і впровадження системи НАССР в Україні;
  • Охорона праці і техніка безпеки в галузі.

Після успішного закінчення курсів підвищення кваліфікації слухачі отримують Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка!

Для слухачів курсів буде організовано екскурсію на підприємства з виготовлення обладнання для зернових лабораторій «Технотест» і «SocTrade», а також екскурсія по сучасним лабораторіям ОНАХТ.

Запрошуємо Вас до співпраці!

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: вул. Канатна, 112, ауд. А-207 або за телефонами: (048) 712-40-40, (067) 68-28-516

Наша електронна адреса: konsalting.centr.onaft@gmail.com; ludmila_valev@ukr.net

Директор Консалтингового центру НДІ ОНАХТ – к.т.н., доцент Валевська Людмила Олександрівна