понеділок - неділя

26 грудня 2019

Атестація магістрів на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу

На кафедрі технології переробки зерна успішно пройшов захист кваліфікаційних робіт магістрів.

16 грудня пройшов захист комплексних кваліфікаційних робіт сумісно з кафедрою «Управління бізнесом» в Інституті проблем ринку та економіко-технологічних досліджень НАН України. 18 грудня пройшов захист комплексних кваліфікаційних робіт сумісно з кафедрою «Управління бізнесом», «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» в ОНАХТ.

Науково-технічний рівень виконаних кваліфікаційних робіт відповідає сучасному стану науки, техніки та виробництва. У кваліфікаційних роботах застосовані оригінальні рішення з використанням сучасного, більш ефективного устаткування для технічного переозброєння діючих підприємств борошномельної промисловості з удосконалення діючих і розробки нових технологій переробки зерна та розширення асортименту та покращенню якості зернопродуктів.

На кафедрі Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Екзаменаційна комісія захисту кваліфікаційних робіт магістрів розпочала свою роботу 20 грудня 2019 р.

Але 18 грудня першим відбувся захист міжкафедральної комплексної кваліфікаційної роботи на тему: «Розробка та впровадження технологій зернових галет на основі плівчастих сортів пшениці». У комплексному проектуванні брали участь 5 магістрів трьох кафедр: технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів; технології переробки зерна, управління бізнесом. Студенти Амбросова Д.Д. (керівник –д.т.н., проф., зав.кафедри ТХКМВтаХ – Іоргачова К.Г.), Яківчук Я.В. (керівник – к.т.н., доц. кафедри ТХКМВтаХ – Гордієнко Л.В.), Губніцька І.С. (керівник – к.т.н., доц. кафедри ТПЗ – Волошенко О.С.), Іванченко Ю.В. (керівник – д.е.н., доцент, зав. кафедри УБ – Басюркіна Н.Й.). Кулькіна І.О. (керівник – к.е.н., доц. кафедри УБ – Карпінська Г.В.) представили цікаві розробки по обґрунтуванню технології переробки сучасних та плівчастих сортів пшениці у цільнозернове борошно, з вивчення використання цих сортів пшениці в технології зернових галет, і впровадження у виробництво на ТОВ «Солодка мрія-Вінниця», а також оцінку інвестиційної привабливості розробки і впровадження запропонованих технологій.

Студенти показали високий рівень підготовки, відповідність отриманих знань вимогам сучасності.

Успішно захистили кваліфікаційні роботи всі магістри кафедри.

Екзаменаційна комісія вітає студентів з успішним захистом та бажає великих досягнень в майбутньому!

На кафедрі Управління бізнесом відбулися захисти комплексних міжкафедральних кваліфікаційних робіт: 13.12.19 р. спільно з кафедрою Технології молочних, олійно-жирових продуктів і косметики; 16.12.19 р. в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України; 17.12.19 р. спільно із кафедрами Технології комбікормів і біопалива, Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів, Біоінженерії і води; 18.12.19 р. спільно із кафедрами Технології м’яса, риби і морепродуктів, Технології переробки зерна; 19.12.19 р. спільно із кафедрою Теплоенергетики та трубопровідного транспорту енергоносіїв.