понеділок - неділя

18 жовтня 2019

Конкурс в рамках проекту Erasmus+ між ОНАХТ та International Hellenic University (Греція)

Згідно з проектом міжнародної академічної мобільності Erasmus+ між Одеською національною академією харчових технологій та International Hellenic University (Греція) оголошується конкурс про відбір кандидатів (1 мобільність) з числа студентів-бакалаврів для навчання протягом 6 місяців з наступних спеціальностей:

• Туризм
  • Готельно-ресторанна справа
  • Харчові технологїї
  • Екологія
  • Економіка
  • Маркетинг
  • Менеджмент
  • Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
  • Автоматизація та комп´ютерно-інтегровані технології
  • Комп'ютерна інженерія
  • Комп'ютерні науки
  • Прикладна механіка

Відбір кандидатів проводиться згідно:

• Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Одеської національної академії харчових технологій (Наказ Ректора від 14.11.2017 р. № 342-01)
  • Положення про відбір кандидатів на отримання грантів академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + (Наказ Ректора від 14.11.2017 р. №342-01)

Для отримання гранту з академічної мобільності в рамках проекту Erasmus+ кандидати повинні надати до 8 листопада 2019року:

• заяву (Student Application Form);
  • СV (формат Europass);
  • ксерокопію першої сторінки закордонного паспорту;
  • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті та у Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності;
  • сертифікат про підтвердження знання англійської мови, якщо є, не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS);
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4);
  • рекомендаційний лист.

Підготовлені документи на отримання гранту з академічної мобільності в рамках проекту Erasmus+ необхідно надати на електронну адресу intl_onapt@ukr.net (скановані копії одним файлом у форматі PDF) та в паперовому вигляді секретарю проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків (каб. А-130).

Надані документи розглядає спеціально створена комісія, яка формує список номінованих кандидатів. Список номінованих осіб посилається до IHU, який приймає остаточне рішення.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 712-42-21;15-21.