понеділок - неділя

5 серпня 2019

Щиро вітаємо студентів нашої академії з перемогою у чемпіонаті світу з таїландського боксу Муей Тай!

Чемпіонат світу з таїландського боксу пройшов у Таїланді (м. Бонгкок) з 19 по 29 липня 2019 р. До складу збірної команди України увійшли три наших студенти: Любченко Ігор (факультет інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу), Анатолій Суханов (факультет технології зерна і зернового бізнесу), Радов Сергій (факультет комп’ютерних систем та автоматизації).

Ігор Любченко став переможцем чемпіонату світу, у фінальному двобої виграв у російського спортсмена. Анатолій Суханов виборов бронзову нагороду. Сергій Радов зупинився за крок до медалей, зайняв 5 місце. Загалом, Українська збірна посіла 3 місце в командному заліку серед 99 країн - учасниць.

Зазначимо, що Любченко Ігор - один з найуспішніших спортсменів з Муей Тай, багаторазовий чемпіон світу та Європи. У 2015 році він першим отримав кваліфікацію на Всесвітні Ігри-2017, і не зрадив традиції вдруге: в травні 2019 року він, також, отримав кваліфікацію на Всесвітні Ігри-2021! Відзначимо, що Ігор Любченко - перший спортсмен від України, який має ліцензію на майбутній головний старт чотириріччя! Крім того, Ігор перший та, поки що, єдиний представник таїландського боксу, який претендує на повторну участь у Всесвітніх Іграх.

Бажаємо нашим хлопцям подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!