понеділок - неділя

31 липня 2019

Оголошується набір слухачів на заходи з підвищення кваліфікації за програмою: «Щоб фітнес був ефективним…»

КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР Науково-дослідного інституту Одеської національної академії харчових технологій оголошує набір слухачів на заходи з підвищення кваліфікації – професійний тренінг та курси за програмою: «Щоб фітнес був ефективним…». Запрошуємо фітнес-тренерів та всіх зацікавлених осіб!!!

Лекційні, практичні і лабораторних заняття будуть проводити висококваліфіковані викладачі в сучасних спеціалізованих лабораторіях академії.

Після успішного закінчення курсів (протягом 9-ти днів) слухачі одержують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка! Після проведення тренінгу – слухачі отримують відповідний сертифікат.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:  (048)712-40-40; 067-68-28-516 або за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 112, ауд. А-207 (Консалтинговий центр НДІ ОНАХТ), директор – Валевська Людмила Олександрівна.

E-mail: konsalting.centr.onaft@gmail.com

Інформаційний флаєр в електронному вигляді