понеділок - неділя

2 липня 2019

ПРОВЕДЕННЯ НА БАЗІ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ НДІ ОНАХТ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА ПРОГРАМОЮ: «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

З 18 по 27 червня 2019 р. на прохання керівництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на базі Консалтингового центру Науково-дослідного інституту було організовано і проведено курси підвищення кваліфікації за програмою: «Економіка підприємства».
Лекційні та практичні заняття проводили висококваліфіковані викладачі кафедри управління бізнесом – д.е.н. Басюркіна Н.Й., доц. Свистун Т.В., ст. викл. Шалений В.А., викладач кафедри економіки промисловості – доц. Дідух С.М. та викладач кафедри маркетингу підприємництва і торгівлі – доц. Памбук С.А.
Було розглянуто дуже актуальні питання, які цікавили наших слухачів – управління закупками, товарними запасами і потоками; основи економіки і організації праці; управління операційним прибутком підприємства на основі методичних інвестицій та фінансування інноваційної діяльності; експертиза і оцінка якості товарів та послуг; законодавство та нормативно-технічні акти, які стосуються матеріально-технічного забезпечення товарів та багато інших актуальних питань.
По закінченню курсів підвищення кваліфікації слухачам було вручено свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка. Дякуємо викладачам за плідну роботу, а слухачам – за зацікавленість!

Директор КЦ НДІ
к.т.н., доц. Валевська Л.О.