понеділок - неділя

1 липня 2019

ПРОВЕДЕННЯ НА БАЗІ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ НДІ ОНАХТ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА ПРОГРАМОЮ: «ТЕХНОЛОГІЯ КОНСЕРВУВАННЯ ТА ПЕРЕРОБКИ ПЛОДІВ, ОВОЧІВ ТА ФРУКТІВ»

З 24 по 26 червня 2019 року на прохання виконавчого директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Яблуневий дар» Марківа Романа Васильовича, Консалтинговим центром Науково-дослідного інституту було організовано виїзний тренінг за програмою: «Технологія консервування та переробки плодів, овочів та фруктів».
Для проведення тренінгу було запрошено висококваліфікованих викладачів академії – д.т.н., професора кафедри біоінженерії і води, професора кафедри товарознавства та митної справи, ч.н.с. НДЛ СОЯ та БКП НДІ Верхівкера Якова Григоровича та доцента кафедри біоінженерії і води Нікітчіну Тетяну Іванівну.
На тренінгу було розглянуто актуальні питання, які стосуються процесів і апаратів харчових виробництв, технології консервування та переробки плодів, овочів та фруктів та багато інших цікавих питань.
Тренінг проводився у м. Городок, Львівської обл. в конференц-залі підприємства ТОВ «Яблуневий дар». Для викладачів було організовано екскурсію по сучасному підприємству.
Дякуємо керівництву підприємства за теплий прийом наших викладачів та гарні відгуки від слухачів. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!!!

Директор КЦ НДІ
к.т.н., доц. Валевська Л.О.