вихідні: субота, неділя

14 вересня 2018

4 – 5 жовтня 2018 р. в

Одеській національній академії харчових технологій

ВІДБУДЕТЬСЯ

XI Міжнародна науково-практична конференція

«ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І АВТОМАТИЗАЦІЯ - 2018»

Мета конференції - розвиток міжнародної взаємодії в області ІТ та автоматизації для підвищення ефективності наукової та виробничої діяльності у вирішенні актуальних проблем сучасності.

Основна проблематика конференції:

• Сучасні методи і алгоритми управління об'єктами хіміко-технологічного типу;
  • Автоматичні і автоматизовані системи управління технологічними процесами харчової та зернопереробної промисловості;
  • Автоматизоване управління бізнес-процесами: концепції, методи, алгоритми, системи;
  • Комп'ютерні телекомунікаційні мережі та технології;
  • Математичне моделювання та інформаційні технології;
  • Штучний інтелект і автоматизація робототехнічних систем;
  • Нове в розвитку інформаційно-керуючих технологій: технічна база, програмне забезпечення, мережі.

Онлайн-реєстрація

Запрошуються фахівці, вчені, викладачі, аспіранти та студенти в області IT і автоматизації. Всі матеріали конференції будуть вивантажені на академічний репозитарій з можливістю подальшого цитування в наукометричних базах.