вихідні: субота, неділя

14 вересня 2018

Інформаційний день на тему: МІЖНАРОДНА РОБОТА В ОНАХТ

18 вересня (вівторок) 2018 року о 14:30 годині в ауд. А-234 відбудеться інформаційний день на тему: МІЖНАРОДНА РОБОТА В ОНАХТ.

План заходу:
1. Фігурська Л.В. Пошук і участь у міжнародних грантових програмах.
2. Левчук Ю.С. Можливості участі студентів і працівників ОНАХТ у програмах міжнародної академічної мобільності Erasmus+.
3. Устенко І.А. Актуальні питання міжнародної практики для студентів.
4. Соколова Н.Ю. Інноваційні підходи до методів навчання вищих навчальних закладів у аспекті формування самосвідомості студентів. (За результатами навчального курсу PIB Food Tech Link «Стійкі харчові зв’язки» y HAS University of Applied Sciences).

До участі запрошуються відповідальні за міжнародну практику і міжнародне співробітництво, аспіранти, а також всі зацікавлені.