без вихідних

13 червня 2018

Вітаємо переможців спортивних змагань!

Щиро вітаємо переможця чемпіонату Світу з таїландського боксу Суханова Анатолія студента факультету Технології зерна і зернового бізнесу.

Впевнені, що ця перемога буде лише твоїм стартом до яскравих спортивних досягнень і небачених професійних вершин!

Щиро вітаємо збірну команду ОНАХТ з таїландського боксу з перемогою в ХХVІ обласних студентських іграх ЗВО!

Склад збірної команди ОНАХТ:

Жежаренко Іван (студент факультету комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту), Дихтяренко Дмитро (студент факультету низькотемпературної техніки та інженерної механіки), майстер спорту Радов Сергій (студент факультету комп`ютерних систем та автоматизації), майстер спорту Суханов Анатолій (студент факультету Технології зерна і зернового бізнесу), Коцюренко Олександр (студент факультету Нафти, газу та екології), Кирилюк Влад (студент факультету комп`ютерних систем та автоматизації), майстер спорту Міносян Карлен (студенти факультету Технології вина та туристичного бізнесу), Чухно Єгор (студент факультету комп`ютерних систем та автоматизації).

Щиро вітаємо з перемогою в ХХVІ обласних студентських іграх ЗВО жіночу збірну команду ОНАХТ з волейболу!

Склад команди: Русецька Анастасія (студентка факультету Менеджменту, маркетингу і логістики), Антонюк Анастасія (студентка факультету Технології вина та туристичного бізнесу), Друмова Катерина (студентка факультету Технології зерна і зернового бізнесу), Мельник Анастасія, Коцар Ганна, Кіпинач Юлія (студентки факультету Менеджменту, маркетингу і логістики), Шепелюк Яна і Слепенкова Лідія (студенти факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу), Петькова Ольга (студентка факультету Технології зерна і зернового бізнесу).

Бажаємо міцного здоров’я, нових спортивних досягнень, творчих злетів та нових перемог!

Висловлюємо подяку тренеру збірної команди ОНАХТ з таїландського боксу ст. викладачу кафедри фізичної культури та спорту Яготіну Радіону Сергійовичу і тренерам жіночої збірної команди ОНАХТ з волейболу ст. викладачам кафедри фізичної культури та спорту Волковій Тетяні Володимирівні і Гончаруку Валерію Володимировичу , які невпинно працюють на результат!

Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях!

Зав. кафедри ФКтаС Сергєєва Т.П.