без вихідних

12 червня 2018

Всеукраїнський конкурс LoNG

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Ефективна взаємодія з бізнесом є важливою передумовою для успішної подальшої кар’єри студента. З метою налагодження предметних зв’язків між навчальними закладами та підприємствами оголошується черговий Всеукраїнський конкурс LoNG (Look of New Generation / Погляд нового покоління).

Запрошуємо студентські команди з Вашого навчального закладу до участі в конкурсі!

LoNG є багаторічною спільною ініціативою Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київської Бізнес Школи, Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Співорганізатором Конкурсу-2018 є також Мережа Глобального договору ООН в Україні.

Учасники конкурсу: студентські команди з вищих навчальних закладів України та інших країн. Склад команди – 5-10 осіб (студенти різних курсів та різних спеціальностей).

Навчальний заклад також призначає викладача-консультанта.

Реєстраційна форма має бути надіслана на обидві адреси:

uamdbe@krok.edu.ua; v-rector_science@socosvita.kiev.ua.

до 1 жовтня 2018 р.