(048) 712-40-88,

Субота, Неділя -

16 травня 2018

19 травня - Міжнародний День Науки

19 травня ми відзначаємо Міжнародний День Науки. Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання. Рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце Україні у світовій спільноті.

Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі, і владі належить докласти максимум зусиль для його реалізації.

Сердечно вітаємо зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів Одеської національної академії харчових технологій! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам!

Щастя, здоров’я, миру та злагоди Вам та вашим рідним і близьким!

З найкращими побажаннями колектив
Науково-дослідного інституту ОНАХТ!