(048) 712-40-88,

Понеділок - П´ятниця
Субота, Неділя -

20 квітня 2018

Співробітники ОНАХТ провели виїзний, навчально-практичний семінар для працівників ПРАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів»

18 квітня 2018 року професором, д.т.н., зав. кафедрою Технології зберігання зерна Одеської національної академії харчових технологій Станкевичем Г.М. було проведено виїзний, навчально-практичний семінар для працівників ПРАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів» на тему: «Технологія сушіння зерна». Було розглянуто наступні питання: конструкції шахтних та рециркуляційних зерносушарок, особливості та режими сушіння зернових, бобових та олійних культур, їх вплив на продуктивність зерносушарок.

Директор Консалтингового центру,
к.т.н., доцент Валевська Л.О.