(048) 712-40-88,

Понеділок - П´ятниця
Субота, Неділя -

22 грудня 2017

Вчені ОНАХТ активно обговорюють питання щодо власності на землі сільськогосподарського призначення

Провідні вчені Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна Одеської національної академії харчових технологій активно співпрацюють з Національною академією аграрних наук України та обговорюють питання щодо власності на землі сільськогосподарського призначення та їх обігу. Ця актуальна та болюча тема всебічно зображена у науковій доповіді доктора економічних наук, професора, академіка НААН України Жука Валерія Миколайовича "Обіг земель сільськогосподарського призначення за селозберігаючою моделлю аграрного устрою України", з якою можна ознайомитись за посиланням:

Доповідь в електронному вигляді