вихідні: субота, неділя

21 грудня 2017

Щиро вітаємо переможця та учасників конкурсу «Кращий інноваційний проект м. Одеси»!

20.12.2017 р. відбулося підведення підсумків конкурсу «Кращий інноваційний проект м. Одеси», в фіналі якого прийняли участь 8 проектів від співробітників і студентів ОНАХТ.

Всі учасники отримали дипломи за участь у конкурсі, організованому за сприяння департаменту економічного розвитку. Найголовніше, серед представлених проектів був і переможець: «Створення наукового простору молодих науковців Одеського регіону», представлений К.В. Хвостенко, к.т.н., асистентом кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів, Головою Ради молодих вчених ОНАХТ, яка отримала за розробку цінний подарунок. Важливим досягненням є й отримання 2 місця за проект «Теплодар - місто майстрів», представлений О.О. Голубьонковою, М.Г. Брайко, Н.О. Жихарєвою, О.А. Новіковою, Я.В. Войчишенко, М.Г. Цопа, оскільки своє дієве творче ставлення до вирішення нагальних проблем під керівництвом доц. каф. маркетингу, підприємництва і торгівлі виявили п’ятеро студентів академії.

Бажаємо подальших творчих успіхів, наснаги, втілення професійних знань в життя!

Нач. ВНТЗтаМ О.І. Данилова