(048) 712-40-88,

Понеділок - П´ятниця
Субота, Неділя -

4 грудня 2017

Центр вивчення іноземних мов «SUCCESS»

Хочете вивчати іноземну мову? Не витрачайте час даремно!
Важливим фактом є те, на скільки ви поглинені вивченням обраної Вами мови. Чим більше часу Ви витрачаєте на мову, тим швидше Ви її вивчите. Це означає, що Ви навчитеся читати, писати, говорити, вивчаючи нові слова і фрази, використовуючи прослуховування дисків. Але це не означає, що Ви будете байдуже, не беручи участі чекати пояснень того, як працює та чи інша іноземна мова. Звичайно ж краще буде, якщо Ви з задоволенням проведете час, пов'язане з вивченням обраної Вами мови. Читайте і вивчайте нові слова і фрази, які Вам цікаві, навіть якщо спочатку вони не є настільки доступними для розуміння. Викладач не може навчити Вас швидко говорити будь-якою мовою, навчитися цьому Ви можете тільки самі, якщо Ви дійсно цього хочете! Ви повинні отримувати задоволення від мови яку вивчаєте!
Не потрібно хвилюватися про те, що Ви не можете запам'ятати, або не можете ще зрозуміти, чи навіть використовувати в розмовній мові ті чи інші слова і вирази. Це не страшно! Ви повинні вчитися і вдосконалювати свої знання!
Ви повинні бути впевнені в тому, що витрачаєте час на вивчення іноземної мови не дарма. Це найбільша гарантія Вашого успіху!
Цією гарантією є Центр вивчення іноземних мов «SUCCESS». Англійська, німецька, французька, польська мови.

Вибір за вами!

Прийом документів та запис на курси здійснюється: вівторок, середа, четвер з 11.00 до 14.00 на кафедрі Іноземних мов, ауд. В-333.