Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


12 листопада 2017

Інноваційні проекти ОНАХТ для міста Одеси

8 і 9 листопада у приміщенні Одеської міської ради за подання департаменту економічного розвитку відбувся фінал конкурсу «Кращий інноваційний проект», в якому були представлені 8 проектів ОНАХТ.

8 листопада компетентна комісія з представників влади, депутатів, винахідників та громадських організацій заслухала проекти в номінаціях «Успішний старт інноваційного проекту», де, зокрема, був оголошений проект Н.А. Дзюби «Білкові енергетичні продукти для військових та спеціального харчування» та «Краща соціальна інновація», де від академії пройшли 2 проекти К.В. Хвостенко «Створення наукового простору молодих науковців Одеського регіону» і О.О. Голубьонкової, М.Г. Брайко, Н.О. Жихарєвої, О.А. Новікової, Я.В. Войчишенко, М.Г. Цопа «Теплодар - місто майстрів».

9 листопада були заслухані проекти в номінації «Краща інноваційна ідея». 5 проектів від ОНАХТ викликали значне зацікавлення: Н.С. Магурян, О.С. Тітлова «Автономні системи отримання води з атмосферного повітря на базі сонячних колекторів», В.Ф. Халак «Розробка високоефективних випарних водо- та повітряохолоджувачів для енергетичних систем», А.В. Солодкої «Теплоутилізатор з гранульованою насадкою для промислових підприємств», О.С. Гончаренко «Розробка низькотемпературних випарних середовищ для енергетичних систем (енергетика, холодильна і кріогенна техніка і харчові технології)» та В.М. Бушманова і Д.О. Харенко «Пристрій для очистки димових газів від оксидів сірки та канцерогених смол». Це цілком зрозуміло, оскільки всі проекти стосуються енергозбереження і енергоефективності, а також покращення стану навколишнього середовища.

Остаточні підсумки комісія підведе через 1-2 тижні, але вже зараз можна говорити про значний резонанс, що викликав проект із маркетингових стратегій розвитку туристичної сфери «Теплодар – місто майстрів», в якому наявні конкретні економічні розрахунки та проект, що стосувався створення наукового простору для інтенсивного інтелектуального розвитку молодих науковців, який представники міської адміністрації вирішили винести на розгляд обласної ради. Не залишився поза увагою громадськості і проект щодо створення харчових продуктів спеціального призначення.