(048) 712-40-88,

Субота, Неділя -

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Обережно! Живий товар

4 листопада 2017

Урядові стипендії для проведення досліджень у Австрії

Уряд Австрії виділяє гранти для іноземних аплікантів на програми різних рівнів та різних спеціальностей.

Рівень: проведення дослідження протягом 1-4 місяців. Апліканти можуть навчатися на бакалавріаті, в магістратурі, аспірантурі.

Спеціальності: природничі, технічні, соціальні, гуманітарні науки, медицина, сільське господарство, мистецтво.

Розмір гранту: стипендія в розмірі 1050 євро на місяць; оплата проживання; можливе отримання тревел-гранту.

Необхідні документи:

• Онлайн-заявка
  • Два рекомендаційні листи від університетських викладачів
  • Лист-підтвердження від приймаючої австрійської установи
  • Скан паспорту
  • Копія бакалаврського, магістерського або аспірантського диплому та/або довідка з університету про ваше навчання на програмі

Дедлайн: 1 березня 2018 року.

Додаткова інформація: https://www.scholarships.at/out/default.aspx?TemplateGroupID=5&PageMode=3&GrainEntryID=1864&HZGID=2005&LangID=2

Інформація надана відділом міжнародних грантів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-15-21.