понеділок - неділя

19 лютого 2020

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2019/2020 навчального року серед студентів закладів вищої освіти з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання», яка відбудеться з 22 по 24 квітня 2020 року на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Бажаємо перемог студентам нашої академії!

Інформація надана Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти,

ПОЧАВСЯ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА ПРЕМІЇ ВРУ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Стартував прийом документів на отримання Премій Верховної Ради України для молодих вчених. Премії ВРУ присуджуватимуться за 2020 рік.

Претендувати на отримання Премії можуть науковці до 35 років (доктори наук до 40 років), що мають вагомі наукові здобутки в проведенні фундаментальних та/або прикладних досліджень. Номінувати можна як одного вченого, так і колектив авторів – максимум з 4 осіб.

Докладну інформацію можна переглянути за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/pochavsya-konkursnij-vidbir-na-premiyi-vru-ta-stipendiyi-uryadu-dlya-molodih-vchenih-vishi-ta-naukovi-ustanovi-mayut-podati-zayavki-do-1-ta-10-bereznya

18 лютого 2020

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Цивільний захист»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2019/2020 навчального року серед студентів закладів вищої освіти з дисципліни «Цивільний захист», яка відбудеться з 18 по 19 травня 2020 року на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

18 лютого 2020

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Екологічна біотехнологія та біоенергетика»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2019/2020 навчального року серед студентів закладів вищої освіти з дисципліни «Екологічна біотехнологія та біоенергетика», яка відбудеться з 18 по 20 травня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

17 лютого 2020

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Теоретична механіка»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2019/2020 навчального року серед студентів закладів вищої освіти з дисципліни «Теоретична механіка», яка відбудеться з 06 по 08 квітня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.