понеділок - неділя

21 вересня 2019

З 24 по 27 вересня 2019 р. в ОНАХТ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Технології харчових продуктів і комбікормів»

З 24 по 27 вересня 2019 р. в Одеській національній академії харчових технологій відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Технології харчових продуктів і комбікормів».

Запрошуємо викладачів, науковців, докторантів, аспірантів, колег, працівників промисловості і всіх бажаючих долучиться до роботи конференції!

Відкриття конференції відбудеться 24 вересня о 10:00, ауд. Б-210, з 9:00 до 10:00 – пройде постерна сесія.

Пленарні засідання, засідання круглих столів відповідно до програми.

Сайт конференції: http://foodconf.onaft.edu.ua

20 вересня 2019

ОНАХТ щорічно передає 411 Одеському воєнному клінічному шпиталю гуманітарну допомогу

Колектив Одеської національної академії харчових технологій щорічно передає 411 Одеському воєнному клінічному шпиталю гуманітарну допомогу для лікування поранених бійців. Цього року було закуплено і передано медикаментів на суму 40 000 грн, вони будуть відправлені на передову.
Дуже хочемо, щоб наступив мир, а наші бійці були живі і здорові!

19 вересня 2019

Графік проведення звітних конференцій факультетів та перевибори у представницькі і виконавчі органи самоврядування ОНАХТ

Звітні конференції на факультетах відбудуться:
18 вересня - ММіЛ (звітує голова студ ради факультету - Мироненко Богдан)
19 вересня - КІПтаКБ (звітує голова студ ради факультету - Яковіна Владислав)
20 вересня - НГтаЕ (звітує голова студ ради факультету - Гуща Марія)
23 вересня - НТТтаІМ (звітує голова студ ради факультету - Басов Анатолій)
24 вересня - ТЗтаЗБ (звітує голова студ ради факультету - Топор Валентин)
25 вересня - КСтаА (звітує голова студ ради факультету - Гуркіна Анастасія)
26 вересня - ЕБіК (звітує голова студ ради факультету - Комишан Олена)
27 вересня - ТВтаТБ (звітує голова студ ради факультету - Іванов Олександр)
30 вересня - ТтаТХПіПБ (звітує голова студ ради факультету - Чумаченко Богдан)
1 жовтня - ІТХіРГБ (звітує голова студ ради факультету - Григір Андрій)

За інформацією, щодо часу та аудиторії звертатися до голів
відповідних факультетів та до деканатів.

Перевибори старост гуртожитків
відбудуться о 19:00 та закріплені за наступними датами:
18 вересня - гуртожиток №6
19 вересня - гуртожиток №7
20 вересня - гуртожиток №3
26 вересня - гуртожиток №4
27 вересня - гуртожиток №8
30 вересня - гуртожиток №5
1 жовтня - гуртожиток №2

Перевибори у представницькі і виконавчі органи
самоврядування ОНАХТ відбудуться 3 жовтня з 10:00 до 16:00.

18 вересня 2019

Зустріч начальника служби безпеки ОНАХТ Чумаченка Ю.Д. зі студентами 3 курсу факультету ТтаТХПіПБ та факультету ІТХіРГБ

17 вересня 2019 року відбулася зустріч начальника служби безпеки ОНАХТ Чумаченка Ю.Д. зі студентами 3 курсу факультету технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу та факультету інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу з питань профілактики правопорушень та протидії корупції.

17 вересня 2019

Відкриття філії кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування

Філію кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування відкрито у готельно-ресторанному комплексі "Софія" в с. Поляна Свалявського району Закарпатської області.

У серпні місяці 2019 року готелю "Софія" було вручено табличку з відповідним написом. Студенти кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування під керівництвом доцента Бурдо А.К. влітку цього року проходили практику у ресторанному комплексі "Софія". Встигли попрацювати та відпочити. Так як поряд була чарівна природа, гори, свіже повітря та дуже приємні люди. Тобто набрались досвіду та вражень і вже чекають наступної практики взимку.