(048) 712-40-88,

Понеділок - П´ятниця
Субота, Неділя -

23 січня 2018

В ОНАХТ вперше буде проведено хакатон зі створення ігрових комп'ютерних програм Global Game Jam

26-29 січня 2018 року в нашій академії вперше буде проведено хакатон зі створення ігрових комп'ютерних програм Global Game Jam. Хакатон - це форум розробників, під час якого фахівці з різних областей розробки програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери) спільно працюють над вирішенням якої-небудь проблеми. Відмінною особливістю даних змагань є те, що в них можуть брати участь будь-які бажаючі - студенти, професійні розробники ігор, просто бажаючі спробувати свої сили в цьому комп'ютерному єдиноборстві.

Global Game Jam - найбільший всесвітній хакатон. Проводиться раз на рік в 101 країні світу. За правилами змагань кожна команда повинна за 48 годин (починаючи з 17.00 п'ятниці 26.01.18 без перерви) створити з нуля комп'ютерну гру на задану на початку Хакатона тему. Результатом участі є подання розробленої гри і команди на міжнародному сайті.

У минулому році команда ОНАХТ з шести студентів факультету Комп'ютерної інженерії, програмування і кіберзахисту з керівником - доцентом кафедри Комп'ютерної інженерії С.В. Шестопаловим взяла активну участь в Global Game Jam в м. Кропівніцком і зайняла загальне командне четверте місце в загальному заліку!

У 2018 році подібні хакатони проводяться в Україні вже на кількох майданчиках - Київ, Харків, Кропивницький, в тому числі і в Одесі - в Одеській національній академії харчових технологій. Наша команда творців комп'ютерних ігор, що складається в основному з магістрів факультету КІПтаК, знову бере участь в цьому змаганні, і ми сподіваємося на перемогу наших студентів.

Успіху!

Стипендійна програма імені Лейна Кіркланда

Польсько-американський фонд свободи та фонд «Лідери змін» оголошують відкритий конкурс на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда у 2018-2019 навчальному році. Реалізація програми відбувається в рамках двосеместрового навчання в одному з п’яти вищих навчальних закладів Польщі (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін) та 2-4-тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.

Галузі:

• економіка і менеджмент;
  • адміністрація/менеджмент (бізнес, НУО, культура, охорона навколишнього середовища, охорона здоров’я, освіта);
  • державне управління (органи державної влади і самоврядування);
  • право;
  • суспільні науки (соціальна психологія, соціологія);
  • політологія і міжнародні відносини;
  • політика розвитку та гуманітарна допомога.

Вимоги до кандидатів:

• повна вища освіта (ступінь магістра);
  • вік до 35 років (в обґрунтованих випадках – до 40 років);
  • досвід професійної діяльності (мінімум 2 роки);
  • принаймні 2 роки перерви після останнього закордонного стажування, що тривало понад 6 місяців;
  • володіння польською мовою.

Термін подачі заявок закінчується 1 березня 2018 р.
Додаткова інформація: http://www.kirkland.edu.pl/

23 січня 2018

Вебінар EuFooD-STA "Біоконсервація харчових продуктів: механізми та використання" відбудеться 31 січня 2018 року в 15:00 CET.

Будуть розглядатися проблеми мікробної екології харчових продуктів, механізмів, за допомогою яких корисна мікрофлора може витіснити шкідливу / патогенну мікрофлору, та стратегіям біозахисту у виробництві продуктів харчування.

Реєстрація: https://register.gotowebinar.com/register/3205509989452135682

Leshchyshyn Prize

Leshchyshyn Prize – це спеціальний конкурс, спрямований на підтримку проектів успішних студентів зі всієї України.

Підтримка надається СОЦІАЛЬНИМ проектам, які спрямовані на впровадження змін у таких сферах:

• Розвиток та підтримка культури через реалізацію культурних, мистецьких, спортивних ініціатив, пленерів, шкіл, фестивалів.
  • Розвиток громадської активності через неформальну освіту.
  • Екологія, енергозбереження, інновації.
  • Активізація молоді та соціальна інтеграція вразливих верств населення.

Часові рамки програми:
1- 30 січня: Прийом студентських заявок.
30 січня - 15 лютого: Розгляд пропозицій.
Березень - квітень: Підписання договорів, приготування до реалізації проекту.
Квітень - серпень: Виконання проектів.
1-15 вересня: Звітування.

Додаткова інформація: http://www.lef.org.ua/ua/proekty/mozhlyvosti-leshchyshyn-price-dlya-studentiv-sotsialnyh-pedagogiv/

21 січня 2018

Перша масштабна конференція з інтернет-маркетингу
До уваги студентів та викладачів Академії!!!!
Тільки для ОНАХТ знижка 10%
Промокод "Академія" - вказувати по телефону після покупки квитка