вихідні: субота, неділя

16 листопада 2018

21 листопада відбудеться круглий стіл «Хлібопекарська справа. Наука, освіта і виробництво – разом до процвітання»

П’ЯТА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА "АГРО-СФЕРА"
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

21 листопада 2018 р.

13.00-14.30
конференц-зал №1

(Виставковий зал, Морвокзал, вул. Приморська, 6)

Круглий стіл

«Хлібопекарська справа. Наука, освіта і
виробництво – разом до процвітання»

Організатор: Навчально-науковий технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова

Кафедра технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів

16 листопада 2018

19-24 листопада 2018 р. відбудуться відкриті лекції провідних фахівців промислових підприємств і викладачів академії

19 листопада 2018 р.:

• о 11.30 в аудиторії А-319 (Канатна 112) відбудеться відкрите практичне заняття старшого викладача кафедри обліку і аудиту Маркової Тетяни Дмитрівни. Тема лекції «Розрахунки бухгалтерського обліку та подвійний шанс»

20 листопада 2018 р.:

• о 9.30 в аудиторії Дв-213 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція головного конструктора ДВТП «Граніт» Мʼясоєдова Сергія Вʼячеславовича. Тема лекції «Експлуатація, монтаж і ремонт компресорної і холодильної техніки на спеціалізованому підприємстві в Одеському регіоні»

22 листопада 2018 р.:

• о 9.30 в аудиторії Б-201 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри технології комбікормів і біопалива Лапінської Алли Петрівни. Тема лекції «Технологічні розрахунки, облік та звітність промислового виробництва комбікормової продукції. Порядок ведення і оформлення операцій з готовою продукцією»

23 листопада 2018 р.:

• о 11.30 в аудиторії В-227 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри процесів, обладнання та енергетичного менеджменту Рєзніка Костянтина Вікторовича. Тема лекції «Обладнання для переробки, зберігання та консервування риби і морепродуктів»

24 листопада 2018 р.:

• о 11.30 в аудиторії А-216 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри менеджменту і логістики Бондаренко Світлани Анатоліївни. Тема лекції «Комунікація як основний механізм взаємодії професійній діяльності»

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти

13 листопада 2018

Запрошення до участі у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2019»

Одеська національна академія харчових технологій запрошує студентів закладів вищої освіти до участі в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2019».

Конкурс проводиться за наступними напрямками:

• харчова наука і технології;
  • економіка і управління;
  • автоматизація, електромеханіка та розробка робототехнічних систем;
  • ІТ технології та кібербезпека;
  • енергетика та енергоефективність;
  • екологія та охорона навколишнього середовища.

Учасники повинні зареєструватись та надіслати конкурсні роботи до 15 січня 2018 року.

Автори найкращих робіт запрошуються до участі у підсумковій онлайн-конференції.

Положення конкурсу, вимоги до учасників та контактна інформація знаходяться на сайті http://isc.onaft.edu.ua/

12 листопада 2018

Запрошуємо на презентацію Божоле нуво!

В рамках року французької мови в Україні, запрошуємо Вас взяти участь у святковій презентації Beaujolais nouveau (Божоле нуво), яка відбудеться 16 листопада з 9.30 у #INFOhub_libONAFT (А-316), вул. Канатна, 112.

До уваги відвідувачів презентація регіону Божоле, історія свята молодого вина Божоле нуво, французькі застольні пісні, а також поетичний конкурс.

Для участі у конкурсі пропонуємо Вам, використовуючи свої творчі навички та натхнення, спробувати створити власну поезію, продовжуючи наступний рядок: «От жажды умираю над ручьем…»

Подробиці: https://utka.su/MeK1g

#LibONAFT

9 листопада 2018

Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США - «Освіта»

Цикл №1 Оголошення про початок прийому заявок: 29 жовтня 2018 року

Цикл №1 Кінець прийому заявок: 23 листопада 2018 року

Цикл №2 Оголошення про початок прийому заявок: 4 лютого 2019 року

Цикл №2 Кінець прийому заявок: 11 березня 2019 року

Теми освітніх проектів, які підпадають під вимоги програми:

• Проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, залучаючи компоненти американської системи освіти;
  • Проекти, що фокусуються на підтримці та інституціоналізації академічної доброчесності в українських освітніх установах;
  • Проекти чи події, організовані та проведені в українських освітніх установах, за участю американських експертів із сталого економічного розвитку, виборів/демократичних реформ, прозорості, підприємництва, лідерства та/або інновацій;
  • Освітні проекти та програми, що розвивають тему жіночого підприємництва та лідерства в сферах комерції, фінансів та економіки;
  • Проекти, спрямовані на створення програм американських студій в українських освітніх закладах.

Докладніше: https://ua.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/151/UKR-FY19-NOFO-Public-Diplomacy-Small-Grant-Program-Education.pdf

Інформація надана відділом міжнародних грантів та договорів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-42-21.