Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


25 вересня 2018

Стипендійна програма GFPS для українських студентів

Стипендійна програма для українців в Німеччині пропонує:

 • щомісячну стипендію в розмірі 735 євро
 • можливість провести семестр в університеті Німеччини на вибір
 • допомога при зарахуванні в обраний університет
 • підтримка на місці через активну діяльність місцевих груп GFPS
 • безкоштовна участь під час перебування у двох наукових і культурних семінарах, на початку та в кінці семестру.

Критерії:

 • є студентами денної форми навчання
 • які ще не були стипендіатами довше як семестр в Німеччині
 • рівень володіння німецькою мовою (В2)
 • виступають на захисті прав громадського суспільства і цікавляться європейськими ідеями.

Процедура подання заявки:

Подання заявки проводиться два рази на рік у весняний (для зимового семестру) та осінній період (для літнього семестру).

Кінцевий термін подання заяв (враховується час електронної подачі заявки):

для зимового семестру – до 30 квітня календарного року

для літнього семестру – до 15 жовтня попереднього року перед початком семестру

 

Докладніше: http://www.gfps.org/uk/stipendien/deutschland-studium/ukraine

Інформація надана відділом міжнародних грантів та договорів ЦМС.
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-15-21

25 вересня 2018

Вітаємо науковців-винахідників!

При підведенні підсумків визначних досягнень до Дня винахідника і раціоналізатора України, ДП «Український інститут інтелектуальної власності» відмітив почесною грамотою за значний внесок у розвиток винахідництва в Україні авторський колектив Одеської національної академії харчових технологій і Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова за непересічний винахід «Спосіб визначення безпечності харчових продуктів», а саме: Пилипенко Л.М., Пилипенко І.В., Данилову О.І. (ОНАХТ), Іваницю В.О., Ямборко Г.В. (ОНУ).

Бажаємо надалі творчої продуктивної праці!

 

НДІ ОНАХТ

24 вересня 2018

КОНКУРС
Згідно з проектом мобільності Erasmus+ між ОНАХТ та Естонським університетом природничих наук (м. Тарту, Естонія) оголошується конкурс

Згідно з проектом академічної мобільності Erasmus+ між ОНАХТ та Естонським університетом природничих наук (м. Тарту, Естонія) оголошується конкурс про відбір кандидата на отримання гранту академічної мобільності в рамках проекту Erasmus +:

Проведення наукових досліджень упродовж 5 місяців у галузі переробки харчових продуктів.

Відбір кандидатів проводиться згідно:

 • положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Одеської національної академії харчових технологій (Наказ ОНАХТ від 14.11.2017 р. № 342-01);
 • положення про відбір кандидатів на отримання грантів академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + (Наказ ОНАХТ від 14.11.2017 р. № 342-01.).

Кандидати повинні надати наступні документи до 3 жовтня (англійською мовою):

1. Заяву на отримання гранту академічної мобільності в рамках проекту Erasmus +;

2. Мотиваційний лист (одна сторінка А4);

3. Біографічні дані (CV);

4. Сертифікат про рівень знань іноземної мови (англійська, французька, німецька тощо);

5. Детальну програму проведення наукових досліджень, затверджену науковим керівником, завідувачем кафедри та директором інституту;

6. Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта.

ОНАХТ здійснить відбір кандидатів, враховуючи наступні критерії:

1. Рівень знання англійської мови;

2. Попередній досвід роботи в інших програмах мобільності;

3. Попередні перемовини з завідувачем кафедри та його згода.

Підготовлені документи на отримання грантів академічної мобільності в рамках проекту Erasmus+ надати на електронну адресу intl_onapt@ukr.net та в паперовому вигляді секретарю проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків (А-130).

Після того, як конкурсна комісія ОНАХТ завершить процедуру попереднього відбору, інформація про номінацію та угода про мобільність надсилається до Естонського університету природничих наук, який приймає остаточне рішення.

21 вересня 2018

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу

Шановні співробітники ОНАХТ!
Одеська регіональна торгово-промислова палата запрошує Вас до участі у тренінгу «Як правильно розпочати власний бізнес по франшизі», що відбудеться 27-28 вересня 2018 року.

З детальною інформацією про захід можна ознайомитися у прикріпленому файлі.

 

Науково-дослідний інститут.

21 вересня 2018

24-29 вересня 2018 р. відбудуться відкриті лекції провідних фахівців промислових підприємств і викладачів академії

24 вересня 2018 р.:

 • о 9.30 в аудиторії В-401 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція начальника Управління пожежної охорони Музики Івана Миколайовича. Тема лекції «Пожежна тактика. Способи та засоби гасіння пожеж»
 • о 13.00 в аудиторії Г-321 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція професора кафедри українознавства та лінгводидактики Віват Ганни Іванівни. Тема лекції «Дев̓ять муз мистецтва»
 • о 13.00 в аудиторії Б-327 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція менеджера з продажу, технічного консультанта ТОВ «Біоконтакт» Марченкова Дениса Федоровича. Тема лекції «Особливості використання препаратів біологічно активних речовин у годівлі сільськогосподарських тварин та птиці»

25 вересня 2018 р.:

 • о 9.30 в аудиторії Дв-213 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри компресорів та пневмоагрегатів Яковлева Юрія Олександровича. Тема лекції «Фрикційні передачі»
 • о 9.30 в аудиторії Дв-312 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри комп’ютерної інженерії Барабаш Тетяни Миколаївни. Тема лекції «Мультимедійний трафік концепція QoS (Quality of service)»
 • о 9.30 в аудиторії Б-205 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри електромеханіки та мехатроніки Розіної Олени Юріївни. Тема лекції «Кола трифазних синусоїдних струмів»
 • о 11.30 в аудиторії В-401 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри безпеки життєдіяльності Лисюк Вікторії Миколаївни. Тема лекції «Розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. Соціальне страхування від нещасного випадку та професійного захворювання на виробництві»
 • о 13.00 в аудиторії Б-205 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри електромеханіки та мехатроніки Карповича Олега Яковлевича. Тема лекції «Системи підпорядкованого регулювання координат»

26 вересня 2018 р.:

 • о 9.30 в аудиторії Дв-52 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри компресорів та пневмоагрегатів Буданова Василя Олексійовича. Тема лекції «Passive Optical Network»
 • о 9.30 в аудиторії В-306 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри іноземних мов Маслової Світлани Яківни. Тема лекції «Англійська мова. Sentence Structure»
 • о 11.30 в аудиторії Д-107 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри українознавства та лінгводидактики Южакової Олени Іванівни. Тема лекції «Історія українського термінознавства»
 • о 13.00 в аудиторії Дв-201 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри туристичного бізнесу та рекреації Ярьоменка Сергія Григоровича. Тема лекції «Організація туризму»

27 вересня 2018 р.:

 • о 8.00 в аудиторії Д-325 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри харчової хімії та експертизи Вікуль Світлани Іванівни. Тема лекції «Комплексні сполуки»
 • о 9.30 в аудиторії Т-416 (Тіниста 9/11) відбудеться відкрита лекція професора кафедри теплофізики та прикладної екології Якуб Лідії Миколаївни. Тема лекції «Споруди для механічного очищення стічних вод»
 • о 9.30 в аудиторії Б-427 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри українознавства та лінгводидактики Лупол Алли Вікторівни. Тема лекції «Науковий та офіційно-ділові стилі української літературної мови»
 • о 11.30 у Спорткомплексі ОНАХТ (Канатна 124) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри фізичної культури та спорту Гончарука Валерія Володимировича. Тема лекції «Фітнес – крок до здоров’я»
 • о 11.30 в аудиторії Дв-204 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція професора кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Плотнікова Валерія Михайловича. Тема лекції «Дискретна математика. Представлення булівих функцій за допомогою багаточленів Жегалкіна»

28 вересня 2018 р.:

 • о 9.30 в аудиторії Дв-314 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Ломовцева Павла Борисовича. Тема лекції «Комп’ютерна графіка. Базові растрові алгоритми»
 • о 9.30 в аудиторії В-201 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри електромеханіки та мехатроніки Аванесьянца Азата Георгійовича. Тема лекції «Кліноременні передачі»
 • о 11.30 в аудиторії В-3 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри процесів, обладнання та енергетичного менеджменту Хомічука Віктора Андрійовича. Тема лекції «Методологія наукової творчості. Оформлення результатів дослідження»

29 вересня 2018 р.:

 • о 13.00 в аудиторії Д-217 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція професора кафедри Стрікаленко Тетяни Василівни. Тема лекції «Гігієнічні вимоги до вибору та правил застосування реагентів і матеріалів, які використовують у водопідготовці, у виробництві води на напоїв»

 

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти