Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
понеділок - неділя
з 8:00 до 18:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Міжнародний центр українсько-болгарського співробітництва


Директор центру
Директор Центру українсько-болгарського співробітництва
ас. Ковальова Василина Петрівна,
Телефон: +38(068)0028194

Сайт центру

08 грудня 2017 р. розпочав свою роботу Міжнародний центр українсько-болгарського співробітництва. Діяльність Центру направлена на забезпечення організації та розвитку співробітництва ОНАХТ та її партнерів з академічними, промисловими і громадськими підприємствами, установами, організаціями та університетами Республіки Болгарія. Основною метою Центру є сприяння розвитку міжнародної співпраці в науковій, культурній та гуманітарній сферах між Україною та Болгарією.

Партнерські відносини ОНАХТ з болгарськими закладами вищої освіти починаються ще з 2011 року – підписання угоди про співробітництво з Фракійським університетом у м. Стара Загора. У 2012 році угоду про співробітництво було укладено з Університетом харчових технологій, м. Пловдів з яким через рік укладено договір про спільну освітню діяльність щодо отримання подвійних дипломів. Подібні угоди складені також з Технічним університетом, м. Варна. У 2017 році новим партнером ОНАХТ став Русенський Університет «Ангел Кинчев» з яким укладено договір про спільну навчальну діяльність щодо отримання подвійних дипломів.

Створення Центру дасть можливість реалізувати двосторонні проекти, активізувати співробітництво між ОНАХТ та Болгарськими університетами, розширити знання студентів, аспірантів, викладачів шляхом проходження практики та стажування в профільних інституціях Болгарії.