Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
понеділок - неділя
з 8:00 до 18:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Консалтинговий центр НДІ

Директор Консалтингового центру НДІ ОНАХТ
к.т.н., доц.
Валевська Людмила Олександрівна,
тел. (048) 712-40-40,
моб.: (067) 682-85-16,
E-mail:
ludmila_valev@ukr.net

≡ СКЛАД КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ НДІ ОНАХТ ≡

Директор Консалтингового центру НДІ ОНАХТ

Кандидат технічних наук, доцент Валевська Людмила Олександрівна

Закінчила Одеську національну академію харчових технологій у 2007 році та здобула кваліфікацію магістра з відзнакою з технології зберігання і переробки зерна.

Пройшла навчання в аспірантурі (ОНАХТ) за фахом 05.18.15 – товарознавство. У 2011 році Валевська Людмила Олександрівна успішно захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Харківського державного університету харчування та торгівлі МОН України, м. Харків.

З 2007 до 2015 р. займала посаду асистента кафедри товарознавства та експертизи товарів; з 2015 до 2016 р. – асистента кафедри технології зберігання зерна; з 2016 до 2018 р. – старшого викладача кафедри технології зберігання зерна; з 2018 року – доцента кафедри технології зберігання зерна.

За час роботи проходила стажування на ПрАТ “Укрелеваторпром” (м. Одеса) (2013 р.), отримала посвідчення “Вищої школи педагогічної майстерності” ОНАХТ (2014 р.), підвищувала кваліфікацію у Лодзинському технічному університеті (м. Лодзь, Польща) та отримала сертифікат про проходження стажування (2017 р.), в 2018 році – підвищувала кваліфікацію в науково-дослідному інституті ОНАХТ за програмою “Сенсорний аналіз харчових продуктів”.

Має 197 наукових та навчально-методичних праць (з них 1 навчальний посібник, 2 закордонних колективних монографії, 27 патентів на корисну модель, 26 наукових статей у фахових виданнях України, 2 – у виданні, що входить у Scopus та 1 – що входить у Web of Science).

Нагороди: стипендіат Кабінету Міністрів України (2011-2013 рр), переможець конкурсу «Кращий молодий винахідник» (2008 р.), грамота проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків «За плідну наукову діяльність» (2011 р.), диплом за перемогу у конкурсі на звання «Кращий куратор ОНАХТ» (2018 р.), грамота проректора з наукової роботи «За ініціативну і наполегливу роботу в Консалтинговому центрі НДІ ОНАХТ з організації та проведення курсів та виїзних навчально-практичних семінарів з підвищення кваліфікації» (2018 р.).

 

Провідний інженер Консалтингового центру НДІ ОНАХТ
Терземан Ганна Миколаївна,
тел. (048) 712-40-40,
моб.: (096) 401-37-06
E-mail:
konsalting.centr.onaft@gmail.com

Провідний інженер Консалтингового центру НДІ ОНАХТ

Терземан Ганна Миколаївна

Закінчила Інститут холоду, кріотехнологій і екоенергетики ім. Мартиновського ОНАХТ (в минулому - Одеську державну академію холоду) у 2007 році (Факультет прикладної екології, енергетики та нафтогазових технологій) та здобула кваліфікацію магістра з екології та охорони навколишнього середовища.

У 2007 році після закінчення вищого навчального закладу почала працювати в Одеській національні академії харчових технологій в Інституті післядипломної освіти на факультеті підвищення кваліфікації методистом 1 категорії та пропрацювала до 2018 року до ліквідації інституту. Отримала два посвідчення про закінчення Школи комп’ютерних технологій. Отримала дві грамоти від директора Інституту ПДО за сумлінну працю, високі професійні якості, вагомий внесок і активну участь в організації навчального процесу.

На базі Інституті післядипломної освіти у 2011 році отримала другу вищу освіту та здобула кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.

З 2018 року по теперішній час працює провідним інженером у Консалтинговому центрі Науково-дослідного інституту.

 

≡ МЕТА ТА НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ НДІ ОНАХТ ≡

 

Центр створений з метою задоволення потреби держави у кваліфікованих кадрах шляхом підвищення їх кваліфікації з актуальних напрямів, визначених потребою у фахівцях на ринку праці, надання консультативних послуг фізичним і юридичним особам, проведення наукових, дослідницьких та інших робіт у сфері харчової, зернопереробної промисловості, галузей, які використовують холод та інших сферах народного господарства України.

 

Основними напрямами діяльності Центру є:

 • організація освітньої діяльності, яка включає освітню та науково-методичну діяльність;
 • підвищення кваліфікації керівників, провідних фахівців, фахівців харчової і зернопереробної промисловості та галузей, які використовують холод по базовим спеціальностям акредитованим в академії;
 • оперативна підготовка та перепідготовка кадрів з актуальних напрямів науки і техніки;
 • організація і проведення професійних семінарів, курсів, тренінгів, циклів лекцій, ділових зустрічей та інше;
 • проведения консультацій з напрямків діяльності Центру.

Центр може здійснювати підвищення кваліфікації фахівців у таких формах:

 • підвищення кваліфікації на курсах підвищення кваліфікації (тривалістю не менше 72 аудиторних годин), на професійних семінарах, тренінгах, циклах лекцій, ділових зустрічах (тривалістю менше 72 аудиторних годин) з метою підвищення їх освітнього ступеня відповідно розвитку різних галузей знань та досягнень науково-технічного прогресу.

КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР НДІ ОНАХТ

Запрошує керівників та співробітників харчових, зернопереробних підприємств та інших організацій на:

 • курси підвищення кваліфікації (за результатами успішного закінчення курсів видається свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка);
 • навчально-практичні та корпоративні семінари і тренінги (по закінченню видається відповідний сертифікат);
 • консультативні послуги за всіма спеціальностями різних галузей промисловості, акредитованими в ОНАХТ.

 

Необхідні документи для зарахування на курси, тренінги, навчально-практичні семінари:

 • заява на ім’я директора КЦ НДІ;
 • копія паспорта та ідентифікаційного податкового номеру;
 • заповнений договір про надання освітніх послуг між ОНАХТ та фізичною (юридичною особою).

 

За рік існування Консалтинговий центр Науково-дослідного інституту підвищили кваліфікацію більше 130 слухачів різних підприємств: ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», ПП «Західний Буг», ПрАТ «Новокаховський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Квас Бевериджиз», ПП «Алма-Веко, Фуд», ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ», ДП «Агросервіс 2000», ДП «Радивилівський комбінат хлібопродуктів», ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Роївський елеватор» та «Дубенський комбінат хлібопродуктів», СГ ТзОВ «Дубенська аграрна компанія», ТОВ «Грейн-Інновейшн Системз», ТОВ «Гределіс», ТОВ «ТІС-ЗЕРНО» та інші.

 

Шановні слухачі!
Ми пропонуємо Вам якісні послуги для покращення Вашої подальшої роботи. Пам’ятайте: підвищення кваліфікації – це не стаття витрат у Вашому бюджеті, а ефективне і цілеспрямоване вкладання коштів!!!

 

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою:

65039, м. Одеса, вул. Канатна, 112, головний корпус, каб. А-207

Контактні дані:

Директор КЦ НДІ ОНАХТ

к.т.н., доцент Валевська Людмила Олександрівна

тел. (048) 712-40-40, моб.: (067) 682-85-16;

Провідний інженер КЦ НДІ ОНАХТ

Терземан Ганна Миколаївна

тел. (048) 712-40-40, моб.: (096) 401-37-06

E-mail: konsalting.centr.onaft@gmail.com

Проїзд: від залізничного вокзалу – маршрутне таксі № 127, 175, 210, тролейбус №10.