Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
понеділок - неділя
з 8:00 до 18:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Досягнення


З 24 – 26 жовтня 2017 р. у м. Київ пройшла дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» на якій Одеська національна академія харчових технологій стала Лауреатом конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс» за систему автоматизованого управління навчальним процесом та систему дистанційного навчання.


В рамках десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019» Одеська національна академія харчових технологій була нагороджена Дипломом за активну участь у реформуванні національної системи освіти.


15-17 листопада 2018 року пройшла Міжнародна виставка «Освіта та кар‘єра – День студента 2018» на якій Одеська національна академія харчових технологій здобула Почесне звання «Лідер вищої освіти України» та отримала Гран-прі у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді». 


23-25 жовтня 2018 р. у м. Києві пройшла Х міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», де Одеська національна академія харчових технологій отримала почесне звання «Лідера інновацій в освіті» у номінації «Інновації в підвищенні якості освіти» і диплом «За активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання».

 


Нагороджується колектив Одеської національної академії харчових технологій за участь у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України , проведеному в 2017 році.