Приймальна комісія

(048) 712-40-88,
722-80-99

Час роботи:
Понеділок - П´ятниця
з 9:00 до 17:00
Субота, Неділя -
з 9:00 до 16:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Обережно! Живий товар

Новини / події / оголошення


30 грудня 2016

ПрАТ "Одеський завод шампанських вин" висловлює колективу ОНАХТ подяку

ПрАТ "Одеський завод шампанських вин" висловлює колективу ОНАХТ свою щиру подяку за допомогу в реалізації проекту по створенню експериментальної групи із слухачів академії для підготовки спеціалістів харчової галузі на виробничому майданчику Одеського заводу шампанських вин.

Детальніша інформація представлена у Листі-подяці.

23 грудня 2016

В школах Одеси пройшли майстер-класи Одеської національної академії харчових технологій.

У грудні в 28 одеських школах реалізований спільний соціальний проект департаменту освіти і науки Одеської міської ради та Одеської національної академії харчових технологій «Майстер-класи як нова форма профорієнтаційної роботи в школах». Всього за останні 4 місяці більше, ніж в 80-ти школах міста школяри пізнавали щось нове, цікаве, незвідане для них. Кожен новий майстер-клас обов'язково давав нові практичні навички учням, знайомив зі специфікою чергової професії, змушував задуматися учнів про перспективи того чи іншого напрямку діяльності в майбутньому.
Так, в Одеській гімназії №9 викладач факультету економіки, бізнесу і контролю Світлана Крупина провела майстер-клас «Я - молодий бізнесмен» для учнів старших класів.
Одинадцятикласники школи №33 змогли відчути себе дизайнерами на майстер-класі «Від простого до складного» організованому студентами факультету енергоменеджменту, технологічного обладнання та технічного дизайну.
Майстер-клас, присвячений програмуванню мікроконтролерів Atmel, широко використовуваних в робототехніці та інших галузях промисловості, пройшов в Одеській школі №12 під керівництвом викладача факультету автоматизації, мехатроніки і робототехніки Ельдара Вайнфельда.
Викладач факультету менеджменту, маркетингу і логістики Ольга Каламан провела майстер-клас «Будь лідером!» в школі №80.
В Одеській школі №76 відбувся майстер-клас «Розпис різдвяного пряника». Майстер-клас провели викладачі та студенти факультету інноваційних технологій харчування, ресторанно-готельного та туристичного бізнесу ОНАХТ.

Детальніше

В Одеській школі №122 викладач факультету прикладної екології, енергетики і нафтогазових технологій Олеся Чернишова провела інтелектуальні змагання серед школярів «Хімія навколишнього середовища».
Майстер-клас «Уміння працювати в команді» провели представники факультету менеджменту, маркетингу і логістики в школах №65 і №120.
Викладачі факультету інформаційних технологій і кібербезпеки Лілія Зіменко і Катерина Монахова провели майстер-клас «Архітектура комп'ютерів» для учнів 9-го класу Одеської школи №20.
Для учнів Одеської школи №82 був проведений майстер-клас «Молочні ріки». Провели захід декан факультету технології харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, експертизи та товарознавства Тетяна Шарахматова і студентки 4 курсу спеціальності «Технології зберігання, консервування та переробки молока» Тетяна Мушат і Оксана Мушат.

Детальніше

16 грудня 2016

Ecole Supérieure d'Agricultures пропонує пройти навчання на освітньому ступені «Магістр»

До уваги студентів 4 курсу освітнього ступеня «бакалавр» спеціальностей «Харчові технології» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!
Якщо Вас цікавлять кар’єрні перспективи в міжнародній компанії, що працює у молочному секторі в Україні. Якщо Ви відкриті для опанування нової мови та нових викликів. Тоді ця пропозиція саме для Вас!
Ecole Supérieure d'Agricultures - ESA (м. Анже, Франція) пропонує пройти навчання на освітньому ступені «Магістр» за спеціальністю «Французькі міжнародні компанії з виробництва молочних продуктів», що повністю оплачується компаніями-партнерами.
Кандидати, що пройдуть відбір:

 • проведуть 2 роки у Франції + 6 місяців інтенсиву з французької мови перед початком навчання;
 • отримають якісну освіту, в рамках якої набудуть технічні та управлінські компетенції, вивчать нову мову (французьку);
 • отримають гроші на покриття всіх витрат (проїзд, навчання, страхування);
 • пройдуть половину часу навчання в ESA, а іншу – на підприємстві з тьютором;
 • отримають робоче місце на підприємстві-партнері в Україні після завершення навчання.

Дедлайн подачі заяв на конкурс: 16 січня 2017 р.

Детальніша інформація представлена у флаєрі-оголошенні, презентації курсу та у брошурі.

14 грудня 2016

Конкурс на отримання стипендій на навчання (кредитна академічна мобільність) в Падуанському Університеті (Італія) в рамках програми Erasmus+

До уваги студентів 4 курсів освітнього ступеня «Бакалавр» та 1 курсу освітнього ступеня «Магістр» спеціальностей «Харчові технології» (програми підготовки: Технології продуктів бродіння та виноробства, «Технології харчування») та «Готельно-ресторанна справа»

Кінцева дата подачі документів: 1 квітня 2017 року, 12:00

Одеська національна академія харчових технологій є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Падуанським Університетом (м. Падуя, Італія), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ в Італії.

Відповідно до умов проекту студенти 4 курсів (бакалаври) та студенти 1 курсу магістратури спеціальностей «Харчові технології» (програми підготовки: Технології продуктів бродіння та виноробства, «Технології харчування») та «Готельно-ресторанна справа» мають можливість пройти навчання в Падуанському Університеті упродовж 9 місяців у 2017/2018 н. р.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

 • бути студентом ОНАХТ освітнього ступеня «Магістр» (на момент від’їзду) за вищевказаними спеціальностями;
 • володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.
Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 1 квітня 2017 року (включно) подати до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. Дх-414) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

 • аплікаційну форму (Student Application Form) ( див. зразок);
 • СV (формат Europass);
 • фотокопію закордонного паспорту;
 • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті та у Відділі міжнародних зв’язків ( див. зразок). Для студентів освітнього ступеня «Магістр» — фотокопію диплому бакалавра та додатку до диплому європейського зразка;
 • сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як FCЕ, TOEFL, IELTS);
 • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно:

 • подати в паперовому вигляді у Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. Дх-414);
 • надіслати (скановані копії згідно із порядком вимог одним файлом у форматі PDF) на електронну скриньку: inter@onaft.edu.ua

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Падуанський Університет: http://www.unipd.it/en/ та про курс: http://www.unipd.it/en/educational-offer/second-cycle-degrees/school-of-agricultural-sciences-and-veterinary-medicine?ordinamento=2015&key=AV2190

* Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності. Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за допомогою онлайн-калькулятора: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm


Відбір студентів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися ОНАХТ за такими критеріями:

 • академічна успішність (40%);
 • знання мови (30%);
 • мотивація (15%);
 • суспільна активність / заангажованість у наукову діяльність (15%).

Увага! Головним критерієм є академічні досягнення. Однак, при еквівалентних академічних досягненнях перевагу буде віддано кандидатам з менш благополучними соціально-економічними умовами.

Процедура зарахування. Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ інформує учасників про результати конкурсу. Перевага надаватиметься студентам, які ще не брали участь у програмі мобільності Erasmus +.
На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду у Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС. Після співбесіди Відділ надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми Erasmus+. Остаточне рішення про прийняття або неприйняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною. У випадку відмови від участі у програмі мобільності номінованої особи, учасники з резервного списку подаються на розгляд приймаючого університету, відповідно до черговості у рейтинговому списку.

8 грудня 2016

В ОНАХТ відбудеться круглий стіл «Нульова толерантність до корупції – норма життя ОНАХТ»

Увага!!! Зміни!!!

До Міжнародного дня боротьби з корупцією 9 грудня 2016 року о 1400, в аудиторії Д-216 відбудеться круглий стіл на тему «Нульова толерантність до корупції – норма життя ОНАХТ».