(048) 712-40-88,

Субота, Неділя -

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Обережно! Живий товар

27 березня 2017

В ОНАХТ розпочав роботу семінар для винахідників

До уваги винахідників, співробітників, аспірантів!

В ОНАХТ розпочав роботу семінар для винахідників! Ознайомитися з тематикою можна у розділі наука/Семінар для винахідників 2017. Перше заняття відбудеться 29.03.2017 р. о 13.00 в А-316. Ведучий семінару – М.А. Щербина.

24 березня 2017

ОНАХТ була нагороджена на VIII-ій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017»

16-18 березня 2017 року у місті Київ пройшла восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017», в рамках якої Одеська національна академія харчових технологій була нагороджена золотою медаллю в номінації «Освіта дорослих – невід’ємна складова освіти впродовж життя» та стала володарем Гран-прі як лідер наукової і науково-технічної діяльності. Також було вручено CERTIFICATE якості наукових публікацій і диплом за активну участь у створенні якісної системи національної освіти. Ректора ОНАХТ Єгорова Богдана Вікторовича нагородили почесною грамотою за плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти.

24 березня 2017

Cargill презентує премію «Студент року 2017»

Конкурс відкритий для всіх магістрантів і аспірантів в галузі харчової науки або харчових технологій в Європі.
Для того, щоб взяти участь у даному конкурсі, студенти магістранти або аспіранти повинні представити тези своєї дипломної роботи або досліджень. Кінцевий термін подачі: 30 червня 2017.
Премія EFFoST Student of the Year відкрита для тих, хто був зареєстрований як магістр або аспірант в Європейському університеті або коледжі у 2016-2017 навчальному році або магістрантів, які закінчили своє навчання в період з липня 2016 року по червень 2017 року.
Посилання http://www.effostconference.com/student-of-the-year-award.asp

Інформація надана Відділом міжнародних грантів ЦМС,

за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-42-21, моб.: 0967252789.

24 березня 2017

ОНАХТ підтримує Годину Землі - 25 березня 2017 р. в 20:30 на годину буде вимкнено зовнішнє освітлення

Вже протягом 9 років люди гуртом вимикають світло на Годину Землі… і продовжують вимикати його кожного разу, коли виходять з кімнати.
Натхнення однієї години є символом природоохоронного руху по всьому світі. Як океан з крапель, з невеликих щоденних дій складаються рішення екологічних проблем. Разом ми змінюємо світ! Ти з нами?
Що буде відбуватись на Годину Землі?
У пітьму зануриться Одеський національний академічний театр опери та балету, Спасо-Преображенський собор та центр міста — Приморський бульвар, Думська площа та Міська рада, Катерининська площа, вулиці Дерибасівська, Пушкінська та інші центральні вулиці Одеси.
Одеська національна академія харчових технологій підтримує Годину Землі. 25 березня 2017 року в 20:30 на годину буде вимкнено зовнішнє освітлення.
Цього року ми хочемо нагадати тобі, яка надзвичайна природа України! Озирнись навколо і обов’язково знайдеш хоча б невеликий її клаптик - сквер, парк, або навіть заказник, заповідник чи національний парк. Вони потребують твоєї уваги! Разом з родиною вийди 25 березня на природу, щоб привчити дітей любити та охороняти її. Якщо є бажання, можна приділити трохи часу чи інших ресурсів, щоб допомогти обраному парку.

Зміни починаються з тебе!

21 березня 2017

Стажування в Польщі студентів факультету інформаційних технологій і кібербезпеки

У цьому році з 23.02.17 по 04.03.17 група студентів факультету інформаційних технологій і кібербезпеки ОНАХТ і технікуму Промислової автоматики під керівництвом двох викладачів кафедри ІТіКБ (доцента А.Р. Антонової, старшого викладача А.С. Бодюл) проходили стажування в Польщі. Завдяки договору, укладеним між нашою академією та Університетом інформатики і мистецтв (м. Лодзь, Польща), вже в третій раз наші студенти можуть проходити IT-стажування в одному з престижних ВНЗ Польщі. Насичена програма стажування включала в себе лекції з питань підготовки фахівців комп'ютерних мереж на основі програми Cisco Networking Academy, з питань підготовки інженерів-програмістів і кар'єрі в ІТ, ознайомчу екскурсію по університету і університетському містечку, екскурсії по містах Варшава і Лодзь, екскурсію на завод - філіяю американської компанії DELL, в компанію з розробки ПЗ для мобільних пристроїв LIKI Mobile.
Студенти ознайомилися з особливостями польської системи освіти в області інформаційних технологій, прослухали лекції (англійською мовою) про можливості, які надає IT-спеціальність під час вступу на роботу в західних фірмах, про вимоги роботодавців до нових працівників. Наші студенти не тільки слухали польських професорів, а й активно брали участь в дискусіях з приводу розвитку сучасної ІТ-галузі, показавши непогане знання англійської мови.
Екскурсійна програма дозволила учасникам стажування познайомитися ближче з польськими містами, їх історією, з умовами навчання та проживання в сучасному західному Університеті.
Студенти також ознайомилися з можливостями, які надає наша академія в плані отримання подвійного диплому. Наші магістри з IT-спеціальностей мають можливість протягом року навчатися в ОНАХТ, другий рік - провчитися в Університеті інформатики та мистецтв в Лодзі, і в результаті отримати два дипломи про освіту - український і європейський, що, звичайно, різко підвищує їх рейтинг на ринку праці. Про особливості такої підготовки їм докладно розповів при зустрічі магістр ФІТтаКБ Строганцев Антон, який зараз закінчує освіту в Польщі за програмою подвійного диплому.
Всі студенти після освоєння запропонованої програми стажування отримали відповідні дипломи.
Безумовно, такі поїздки сприяють кращому розумінню студентами свого фаху, дозволяють порівняти підготовку в нашій академії і в західних ВНЗ, зрозуміти, на що потрібно звернути увагу в навчанні, вибудувати свою IT-кар'єру.