Приймальна комісія

(048) 712-40-88,
722-80-99

Час роботи:
Понеділок - П´ятниця
з 9:00 до 17:00
Субота, Неділя -
з 9:00 до 16:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Обережно! Живий товар

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади»


Вітаємо рідну академію з отриманням золотої медалі!

28 лютого - 3 березня 2013 у м. Київ у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася IV Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2013». На виставці свої досягнення представили 960 учбових закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, а також бізнес-структури із 27 регіонів України, а також учасники з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії, США.

Участь в урочистій церемонії відкриття виставки взяли заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Олексій Дніпров, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, свої вітання учасника та гостям вставки надіслали прем´єр-міністр України Микола Азаров та голова Верховної Ради України Володимир Рибак.

Рейтинговий виставковий конкурс проводився серед учасників виставки – вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з урахуванням 105 показників у 10 ідентифікаційних групах ВНЗ. На участь у рейтинговому виставковому конкурсі подали відповідні форми 63 вищі навчальні заклади.

ОНАХТ стала переможцем конкурсу Гран-Прі і отримала золоту медаль і диплом в номінації «Лідер міжнародної діяльності». Таким чином, праця проректора з наукової роботи і міжнародних зв´язків проф. Л.В. Капрельянца і завідувача відділом міжнародних зв´язків ОНАХТ проф. С.Н. Федосова «Міжнародна співпраця в галузі освіти» отримала найвищі показники рейтингового виставкового конкурсу у напрямку міжнародна діяльність.

На конкурсній основі серед 129 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, установ, 15 зарубіжних закладів освіти і міжнародних представництв були обрані лідери в освітній галузі. Ректор ОНАХТ проф. Б.В. Єгоров отримав Почесну грамоту за особистий внесок у зміцнення освітнього потенціалу України, а академія - Диплом за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

Впродовж трьох днів виставку відвідало більше 20 тисяч чоловік. Вона була цікавою і змістовною як для широкої громадськості, фахівців, так і для випускників загальноосвітніх учбових закладів, які мали можливість більше дізнатися про учбові заклади з метою подальшого навчання в них. А для ОНАХТ вона стала ще одним підтвердженням девізу: «Найкращі інженерні традиції з 1902 року»!Аспіранти на виставочному стенді ОНАХТ


Виставочний стенд ОНАХТ


Золота медаль і диплом


Нагороди ОНАХТ


Загальний вид стенда ОНАХТ


ОНАХТ з золотою медаллю


Представники ОНАХТ на виставці


Представники ОНАХТ на виставці


Стенд ОНАХТ